25 Aralık 2014 Perşembe

Çörek Otu Yağı Göğüs Büyütme

Çörek Otu Yağı Göğüs Büyütme

Denenmiş ve onaylanmış bir yöntem olan ve bir çok kadının sıkıntısını çektiği küçük göğüs sorununa da çörek otu yağıyla çözüm bulunabilmektedir. Çörek otu yağı göğüslerinizi büyütmede size yardımcı olacaktır.  Göğüs büyüte formüllerinde çörek otu yağı ile birlikte şerbetçi otu da kullanabilirsiniz.


Göğüs Büyüten Bitkiler


Şerbetçi otu ile göğüs büyütme işlemi yapacaksanız, bu ottan bir tutamını soğuk pres çörek otu yağının 20 ml sinde 1 hafta kadar bekletmeniz ve sonrasında bir tülbent yardımıyla karışımınızı süzmeniz yeterlidir, şerbetçi otu meme büyütme noktasında çörek otu yağının etkisini arttıracaktır. Elde ettiğiniz bu yağı göğüslerinize masaj yaparak (resimde gösterildiği gibi) uygulamalısınız.

Göğüslerinize haftada en az 3 gece uyumadan önce yeteri miktarda çörek otu yağı yada içinde şerbetçi otu yağı beklettiğiniz çörek otu yağından yeteri miktarda alıp;  3-5 dakika saat yönüne daha sonra 3-5 dakika saat yönünün tersine hareketler göğüslerinize masaj yaptığınızda kimi bünyelerde 10 gün içinde kimi bünyelerde ise 3-4 haftada gözle görülür neticelerini almaya başlayabilirsiniz.

Bu noktada size çok iyi bir kaynaktan alıntı yapıyorum. corekyagi.org sitesindeki bu alıntı oldukça işinize yarayacaktır.

 "

Göğüs Büyüten Bitkiler

 

Bazı bitkilerin göğüslere uygulandığında göğüslerde büyüme yaptığı bilinen bir gerçek, bizde işte bu yazımızda sizin için dışarıdan sürülünce göğüs büyüten bitkileri anlatacağız.

Çemen Otu Tohumu


Çemen otu göğüs büyütmede kullanılan en etkili bitkilerin başında gelmektedir. Yapısında bolca diosgenin içerir ayrıca çemen otu tohumunda kolin, trigonellin diosgenin, yamogenin, gitogenin, tigogenin ve neotigogens bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bakır , potasyum, kalsiyum , demir , selenyum, çinko, manganez, magnezyum, potasyum gibi mineralleri içerir. Vitaminsel olarak tiamin, piridoksin (B6 vitamini), folik asit, riboflavin, niasin, A vitamini ve C vitamini barındırır.

Bu oldukça zengin tohumdaki diosgenin göğüs büyümesinde bir hayli etkilidir. Ülkemizde boyotu olarak da bilinir, İngilizcesi "Fenugreek seeds" dir. Göğüs büyütmede çemen otu tohumu kullanılır yaprakları kullanılmaz.

 

Şerbetçi Otu

 

Göğüs büyütmede kullanılan bir başka bitki şerbetçiotu genellikle bira yapımında kullanılan bir ottur. İngilizcesi "hops" dur ve göğüs büyütmede oldukça sık kullanılan bir başka bitkidir. Yapısında humulone , izohumulon ve doğal fenoller içeren Xanthohumol, isoxanthohumol ile bilinen en östrojenik maddelerden biri olan fitoöstrojen, 8-prenylnaringenin içerir.
Östrojenik içeriği nedeniyle göğüs büyütmek için kullanılır. otun yapısının yağda çözülmesi gereklidir, bunun için mikserden geçirilen otun yağda bekletilmesi çok daha uygundur.

 

Rezene Tohumu

 

Rezene tohumu göğüs büyütmede kullanılan bir başka tohumdur. İngilizcesi "fennel seeds" olan rezene tohumu yapısında bulundurduğu anetol, limonen, anisik aldehid, pinen, mirsen, fenkondan, kavikol ve sineol, bakır, demir, kalsiyum, potasyum, manganez, selenyum, çinko, magnezyum ve vitaminlerce zengin bir bitkidir.

Anne sütünü artırıcı ve göğüs büyütücü etkileri bilinen rezene tohumu oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Bu bitkilerin haricinde saw palmetto bitkisinin etkileri çok tartışmalıdır, göğüs büyüttüğü gibi küçültme özelliği de gösterebilir. Ayrıca su teresi, karahindiba, meyan kökü, deve dikeni ve melek otu gibi bitkiler kullanılmasına rağmen biz size bu işte en etkili üç bitki olan rezene tohumu, şerbetçi otu ve çemeni tavsiye ederiz.

 

Bitkisel Göğüs Büyütme

 

Bitkisel metodlarla göğsünüzü büyütmek istiyorsanız size bir tarif vereceğiz, bu tarif sonucu göğüslerinizde 2 beden bir büyüme yaşayabilirsiniz.
Malzemeler
30 gr çemen otu tohumu
20 gr şerbetçi otu
20 gr rezene tohumu
30 ml çörek otu yağı
30 ml jojoba yağı
20 ml hodan yağı
10 ml biberiye yağı
10 ml tarçın yaprak yağı
10 ml e vitamini

Otları mikserden geçirip iyice ufaladıktan sonra içerisine çörek otu yağı, jojoba yağı, hodan yağını ekleyip 10 gün kadar bekletin, beklettiğiniz karşımı 10. gün sonunda süzüp biberiye tarçın yağlarını ve e vitaminini ilave edin, sabah ve akşam göğüslerinize göğüs büyütücü egzersizlerle masaj yapın. 2 hafta içerisinde etkisini görmeye başlayacaksınız. 
Kaynak: http://www.corekyagi.org/2014/07/gogus-buyutucu-bitkiler.html

Yukarıdaki alıntının hepinizin işine yarmış olduğunu umuyorum. Göğüs büyütücü bitkiler ile bitkisel göğüs büyütmeye dair sorularınız ve ilave etmek istedikleriniz varsa aşağıdaki yorumlar bölümünden sorun cevaplarım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder