GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Gizlilik


sagliklibakim.com sitemizi ziyaret ettiğiniz, gizlilik ve güvenlik sayfamızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ziyaretiniz esnasında tarafımızdan hiç bir kayıt tutulmamaktadır. Tutulan kayıtlar hosting sağlayıcımız olan google blogger hizmeti ve kullandığımız google analytics tarafından tutulmaktadır. Ana gizlilik ilkemiz gereği iletişim formundan sorduğunuz sorular haricince hiç bir kişisel bilgi talep etmemekteyiz. Yorumlar kısmına yazdığınız yorumlar ve sorular için verdiğiniz bilgiler tamamen sizin inisiyatifinizdedir. Sitemize ilettiğiniz bilgiler ve iletişimde kullandığınız elektronik postalar hiç bir suretle 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

Güvenlik


Sistemimizde internet veri akışını hızlandırmak amacıyla çerez sistemi kullanılmaktadır. Sistemdeki çerezler tamamen google tarafından yönetilmektedir. konuyla ilgili olarak google gizlilik politikalarına bakabilirsiniz. Sitemiz verdiğiniz bilgileri hiç bir surette kötüye kullanmamayı taahhüt eder.

Sitemiz kullanıcıların haklarına saygı duymayı en önemli kural sayar. sagliklibakim.com telif hakları ile korunan yazı ve görselleri kullanmamakta yanlışlıkla yapılan kullanımlarda ise bildirimde bulunmanız halinde ilgili materyali kaldırmayı taahhüt eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder